Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Vysočina > Jihlava > Penzion Joštovka

Penzion Joštovka

Jihlava


Penzion Joštovka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion se nachází v klidné ulici  přímo v historickém centru města Jihlavy. Masarykovo náměstí je vzdáleno pouze několik desítek metrů od penzionu. Pro milovníky nákupů je k dispozici nákupní centrum City park Jihlava, kam dojdete pěšky do 2 minut. Autobusové a městské vlakové nádraží jsou od penzionu vzdáleny do 1 km. 

Součástí penzionu je vstupní lobby s posezením, recepce a snídaňová místnost. Jsme zásadně nekuřácký penzion. Celková kapacita je 17 osob a 1 přistýlka. 

Lage:

V Jihlavě můžete navštívit mnoho památek,například Jihlavské podzemí, muzeum Vysočiny, jihlavská ZOO, Brána Matky Boží, park Gustava Mahlera, kostely. 

V okolí Jihlavy se nachází tři města , která jsou zahrnuta do seznamu UNESCO - Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou. 

V letním období je pro fanoušky golfu k dispozici golfové hřiště Golf Resort Telč, které je vzdáleno do 25 km od Jihlavy. 

V zimním období navštívit několik lyžařských svahů. Jsou jimi například ski areál Šacberk (6,7 km od penzionu), lyžařský vlek Čeřínek (15 km) nebo ski areál Luka nad Jihlavou (10 km). 

Unterkunft:

Vkusně a stylově zařízené pokoje jsou laděny do příjemné zelené barvy. Všechny pokoje se skládají s předsíňky, ložnice a koupelny s vlastním sociálním zařízením. Vybavení pokoje: šatní skříň, psací stůl, místo na odkládání kufrů, postel, televize včetně satelitních programů, koberec a regulovatelné topení.

Nabízíme:
2 x jednolůžkový pokoj Ekonomy
1 x jednolůžkový pokoj
3 x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
1 x dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
1 x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v podkroví
1 x apartmán 

Verpflegung:

Poskytujeme ubytování se snídaní. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz