Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Penzion Valašský Šenk

Vizovice


Penzion Valašský Šenk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Areál Valašského šenku se nachází v krásném prostředí Vizovických vrchů, kde je v zimě možnost lyžování v blízkých lyžařských střediscích a v létě turistických procházek.Interiér Valašského šenku je stylově zařízen.

Nechybí krb s otevřeným ohněm a příjemnou atmosféru dotváří množství dobových valašských předmětů, takže se návštěva šenku podobá téměř výletu do skanzenu. Potěšit se můžete starými dýmkami, hrnci kameňáky, dřevěnými formami na máslo. Kromě tradičních valašek si lze prohlédnout cepy na obilí, kolovrat, váhy našich prababiček, starobylé lyže i díla valašských lidových umělců.

V hlavní budově celého areálu se nachází restaurace a salónek s kapacitou 70 míst a dále ubytování s 37 lůžky. Za hlavní budovou je venkovní bazén a soukromé parkoviště, které slouží ubytovaným hostům. V druhé budově areálu se nachází tzv. „Jelínkova izba“, která nabízí kapacitu 25 míst zejména pro rodinné oslavy či firemní školení. V areálu se také nachází velký venkovní gril a zahrádka s dětským koutkem.

Unterkunft:

Ubytujeme Vás v příjemných, útulných pokojích pro 2,3 nebo 4 osoby. Tu správnou pohodovou atmosféru dokreslí vůně dřeva, stylová valašská výzdoba a výhled na malebnou vizovickou krajinu. Zveme Vás k přespání, na víkendovou relaxaci i na týdenní dovolenou. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz