Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Wellness hotel Sauna

Malá Morávka


Wellness hotel Sauna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Wellness Hotel Sauna se nachází v srdci Jeseníků, v Karlově pod Pradědem.

Hosté mohou zdarma využít také wifi připojení k internetu, služby recepce, dětský koutek, wellness zázemí, lyžárnu, kolárnu, venkovní posezení na terase a další aktivity.

Hosté si u nás mohou zrelaxovat tělo i duši jak v sauně a whirpool, tak si mohou užít různé druhy masáží.

Lage:

Hotel je dobře dostupný autem. Návštěvníci Jesníků si mohou v letních měsících užívat bohaté turistické a cyklistické stezky, venkovní fitness posilovnu, inline a cyklo okruh, tábořiště, koupaliště. Milovníci výletů mohou vystoupat na Praděd a sestoupit fantastickým údolím Bilé Opavy. Zmožené nohy dostanou odpočinout v Lázních Karlova Studánka. Autem jsou také dosažitelné Rešovské vodopády, hrad Sovinec a ráj pro horolezce zřícenina Rabštejn.

V zimě je Karlov pod Pradědem rájem lyžařů a běžkařů. Hned vedle hotelu najdeme skiareály Ski Karlov a Myšák.

Unterkunft:

Wellness Hotel Sauna poskytuje ubytování v pohodlných pokojích s kapacitou 2 až osm osob. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou, většina pokojů má sprchu, ve dvou pokojích pak naleznete vanu. K dispozici jsou také pokoje s balkónem (kategorie Klasik) nebo moderně vybavené pokoje s minibarem (kategorie Elegant). Kromě klasických pokojů u nás najdete také apartmány vhodné pro rodiny či skupinu přátel. 

Verpflegung:

Hotel má vlastní restauraci  s bohatou nabídkou výborných pokrmů české i zahraniční kuchyně a specialit. Hostům připravíme i jinou speciální či dietní stravu. Připravujem také rauty na různé oslavy, večírky, konference, svatby, aj.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz