Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmán Modré z nebe

Němčičky


Apartmán Modré z nebe
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmán Modré z nebe se nachází v Němčičkách na jihu Moravy v oblasti vína a meruněk. Ale nejen víno a meruňky  jsou zdejším symbolem, je zde bohatý kulturní život díky uchovaným folklorním tradicím, slunečné nebe bez mráčků a lidičky s dobrou náladou. Přímo ve vesničce je umístěno také koupaliště, minigolf a pro milovníky zimních sportů skiareál. Nedaleko od nás leží Lednicko – Valtický areál a Pálavské vrchy, ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku.Doufáme, že vás náš malebný kraj okouzlí a vy si odnesete spoustu nezapomenutelných zážitků.

Lage:

V okolí 20 km můžete navštívit zámky Lednice, Valtice, Mikulov a velmi vyhledávaná archeologická naleziště v Mikulčicích a Horních Věstonicích. Lákadlem pro turisty jsou lužní lesy v okolí Břeclavi, soutok řek Dyje a Moravy a dále Pálavské vrchy a Novomlýnské nádrže. Hraniční přechod s Rakouskem v Břeclavi je vzdálen 25 km a v Mikulově 23 km.

V létě je možnost koupání v bazénu přímo v Němčičkách ve sportovním areálu, kde je přes zimní sezónu v provozu také lyžařský vlek. Dále v létě v provozu minigolf a nedaleko od nás se nachází nově otevřený Aqualand Moravia.

Cykloturistika

Velkopavlovická vinařská stezka – prochází přes sousední obce Kobylí a Vrbice. Cestou můžete navštívit například Muzeum obce Kobylí, pokochat se výhledem z kopce Stráž ve Vrbici a obdivovat a navštívit mnohé malebné vinné sklepy hloubené v pískovci.

Krajem André – byla otevřená v červenci 2006. Stezka vede z Hustopečí přes Starovičky, Velké Pavlovice a Bořetice na Vrbici. Své jméno dostala podle odrůdy červeného vína, která byla vyšlechtěna ve Velkých Pavlovicích. Proto jsou v této oblasti pro pěstování André nejvhodnější podmínky.

Modré hory – roce 2007 vznikla stezka pro cyklisty i pro pěší s názvem Modré Hory, která spojuje vinařské obce Kobylí, Vrbici, Bořetice, Velké Pavlovice a Němčičky. Všechny tyto obce jsou svou polohou předem určeny k pěstování modrých hroznů, proto se zde vyrábí také vynikající červené víno.

Unterkunft:

Ubytování v apartmánu se třemi pokoji, obývací místností s kuchyní a sociálním zařízením je pro 10 osob s možností 3 přistýlek za příplatek. Zelený a oranžový pokoj  je pro 4 osoby a modrý pokoj pro 2 osoby, všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem (Skylink), kuchyně vybavená plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí, myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí, nezbytným nádobím a koupelna se sprchovým koutem a WC. V obývací místnosti s krbovými kamny je k dispozici TV s internetem a rádio. V objektu je možnost Wi-Fi připojení. Parkovat je možno přímo před domem. Pro relaxaci je k dispozici posezení s grilem a dvorek s bazénem. Možnost zapůjčení kol a také zařizujeme řízenou degustaci vín, nejméně 10 vzorků místních kvalitních vín a posezení ve vinném sklípku. K vínku je možné si objednat obložené mísy, zabíjačkové mísy, domácí škvarkovou pomazánku nebo obložené chlebíčky dle vlastního výběru, ale je nutno objednat minimálně 3 dny dopředu.

Verpflegung:

Restaurace v blízkém okolí (bořetice).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz