Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Jihomoravský > Brno > Ubytování v Brně

Ubytování v Brně

Brno


Ubytování v Brně
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Ubytování se nachází v klidné čtvrti Černá Pole, 25 min. chůzí od centra města. Nedaleko od nás se nachází: 
slavná vila Tugendhat, Mendelova univezita, Dětská nemocnice, klinika Sungal Clinic a brněnský park Lužánky.

Location:

Situated in Brno, 300 metres from Villa Tugendhat and 100 metres from Lužánky Park, Ubytování v Brně provides a seasonal outdoor pool and a garden. Free WiFi is accessible throughout the house.

Offering garden views, all rooms include a TV and a bathroom fitted with a shower. Some offer a flat-screen TV and a seating area.

Guests at Ubytování v Brně can make use of a fully equipped shared kitchen. A grocery shop, as well as the nearest restaurant, is 150 metres from the property.

The centre of Brno is reachable within 1.8 km. Špilberk Castle is 2.7 km away. Schodova Bus Stop can be found within 100 metres. A train station is 2.2 km away.

Accommodation:

Pokoj č. 1: obsahuje jednu postel o velikosti 200 x 90. Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 2: obsahuje tři samostatné postele o velikosti 200 x 90, celkový rozměr pokoje činní 16,5 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 3 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokojekde je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 3: obsahuje dvě samostatné postele o velikosti 200 x 90, lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,4 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 2 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 4: obsahuje dvoulůžkovou manželskou postel o velikosti 200 x 160, lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,2 m2. Na pokoji je LED TV, lednice s mražákem, kuchyňka s elektrickým vařičem, mikrovlnka, posezení pro 2 osoby, malý jídelní kout, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC.

Pokoj č. 5: obsahuje jednu postel o velikosti 200 x 90. Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, kde je mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Board:

Restaurace Na Chatě od nás vzdálena 170 m

Restauraci NA CHATĚ najdete v Brně v Černých polích, kousek od centra města. Před restaurací lze snadno zaparkovat. Získá si Vás svou neobyčejně ÚTULNOU ATMOSFÉROU a velkou zahrádkou s dětským hřištěm. Vnitřní interiér samostatné restaurace Vás okouzlí svým moderním stylem ve stylu dřevěné chaty a BIO KRBEM, který rozděluje restauraci na část kuřáckou a nekuřáckou. Restaurace je vhodná pro Vaše rodinné oslavy, firemní večírky,rauty, svatby či promoce. Nabízíme různé druhy jídel, od vynikajících českých vychytávek, které si určitě pamatujete od babičky, až po u nás uzené speciality.

více na http://www.restauracenachate.cz/
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz