Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Jihomoravský > Šatov > Penzion šatovské lípy

Penzion Šatovské lípy

Šatov


Penzion Šatovské lípy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Standardně vybavený penzion Šatovské lípy se nachází v samém centru vinařské obce Šatov nedaleko hranic s Rakouskem.

Tato oblast je doslova rájem pro milovníky kvalitních moravských vín a krásné přírody. Ubytování Šatovské lípy má strategickou polohu nejen tím, že leží ve vinařské oblasti, ale také blízkostí národního parku Podyjí. Je tedy ideálním místem pro dovolenou jak odpočinkovou a relaxační, tak i poznávací a turistickou. V okolí existuje také spousta cyklistických tras, takže si přijdou na své i příznivci cykloturistiky.

Penzion Šatovské lípy nabízí komfortní ubytování v standardně vybavených pokojích. Všichni hosté mají k dispozici také WiFi připojení v ceně ubytování a bezpečné parkování v areálu bez nutnosti rezervace parkovacího místa.

Kapacita ubytování v penzionu je 80 lůžek, děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou ubytovány zdarma. Nabízíme také dětskou přistýlku k zapůjčení. Apartmány mají navíc obývací místnost se sedací soupravou. Domácí mazlíčci jsou povoleni za příplatek.

Na základě domluvy vám zařídíme např. romantickou vyjížďku na koních, zapůjčení čtyřkolek pro akčnější návštěvníky a další sportovní, kulturní či společenské vyžití.

Accommodation:

V každém pokoji najdete vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, lednici, šatní skříň, stůl a židle, noční stolek s lampou a další vybavení pro pohodlný pobyt jak párů a rodin s dětmi, tak i větších skupin návštěvníků.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz