Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Královéhradecký > Malá Úpa > Chata Popelka

Chata Popelka

Malá Úpa


Chata Popelka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:K dispozici je i ubytování v 6 čtyřlůžkových pokojích bez příslušenství (sprchy zvlášť dámské a pánské - v přízemí, toalety - v přízemí i v prvním patře u pokojů) a 4 lůžkovém apartmánu, který má vlastní kuchyňku, soc. zař. a TV včetně SAT- ten je nabízen mimo pronájem chaty. Společný vchod s chatou. Chata nabízí možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni - mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, fritovací hrnec, překapávač kávy, nádobí, utěrky. Společenská místnost s barem a TV včetně sat. sloužící zároveň jako jídelna.
Location:V obci (do 500m) - víceúčelová sportovní hala - ricochet, whirpool, posilovna, kulečník, hala na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal..., infocentrum. V zimě pak 3 vleky do 300m a zastávka skibusu (skibus-zdarma), který vozí rekreanty do místního lyžařského areálu, kde jsou 3 vleky (300m, 400m, 1200m) a rychlé občerstvení.



© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz