Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn


Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

The hotel is situated on the access road from Vrchlabí, in the village of Labská - Špindlerův Mlýn. It is sensitively set in the nature of the Giant Mountains National Park, in the vicinity of the uppermost reservoir to be found on the river Labe (Elbe). It is an ideal starting point for your summer hiking trips as well as winter cross-country ski routes along the ridges of the Giant Mountains.

Location:

Ideální podmínky pro rybolov poskytuje Labská přehrada, která je od hotelu vzdálená pouhých 300 m . Labská přehrada je se svými 20 hektary největší pstruhovou stojatou vodou v České republice.

Máte rádi procházky v přírodě, lehkou turistiku v horách či náročné hřebenové túry? Okolí hotelu nabízí přes 180 km značených turistických tras včetně hřebenových túr. Pokaždé objevíte spoustu krásných míst.

Accommodation:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem a psacím stolem. Většina pokojů má vlastní balkón.

Moderní a útulné pokoje typu Superior jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, županem, přezůvkami, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem, minibarem a setem na přípravu kávy a čaje. Vstup do Fitness a Wellness centra je zdarma.

Board:

RESTAURACE BENADA osloví hosty přátelskou atmosférou a vysokou úrovní gastronomie i servisu za dostupné ceny. Zvláštní péče je věnována jak výběru surovin a přípravě jídel, tak i standardům profesionálního osobního přístupu. V hotelu se také nachází restaurant Labe a Lobby Bar s široukou nabídkou nápojů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz