Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Hotel Jelínek

Hotel Jelínek

Špindlerův Mlýn


Hotel Jelínek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

If you love nature and stays in the mountains, then this is for you Hotel Jelinek is the right choice. We offer accommodation in Spindleruv Mlyn, right in the heart of this beautiful mountain town on the banks of the River Elbe.

Hotel Jelinek is also a suitable venue for your corporate or social events in Spindleruv Mlyn. We avaible conference facilities for up to 55 people and restaurant Trautenberk accommodate up to 88 persons. We offer free parking at the hotel. For example, if you are going to teambuilding, we will arrange a trip sleigh rides, snow scooter or renting ATVs, at the hotel is also a small bowling alley and for the little ones there is a playroom.

In winter, a ski storage room with lockers  and rental of skis and snowboards.

 

 

 

 

 

 

 

Accommodation:

Náš hotel disponuje 18-ti útulnými pokoji, které jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a dalším příslušenstvím jako je například: sušák na prádlo, televize, individuálně ovládané topení, lednička či trezor. Naše pokoje jsou nekuřácké a ve všech pokojích se naši hosté mohou bezplatně připojit na internet přes WiFi. Pro Vaše pohodlí se do všech pokojů dostanete výtahem.

Board:

Zveme Vás k návštěvě naší restaurace Trautenberk. Potěšte své chuťové buňky a zavítejte k nám. Vaříme z kvalitních a čerstvých suroivin a pochutnáte si u nás na české klasice i na specialitách mezinárodní kuchyně. Restaurace Trautenberk disponuje kapacitou pro 88 osob a je hrdým držitelem certifikátu Czech Specials.

Kromě restaurace se můžete občerstvit a odpočinout si také v našem hotelovém baru a k dispozici je i samostatný noční bar. Horskou atmosféru si můžete vychutnat na naší zateplené terase s výhledem na řeku.

Pokud plánujete například oslavu narozenin či jinou společenskou akci ve Špindlerově Mlýně, rádi pro Vás připravíme slavnostní menu dle Vašich požadavků a vše pro Vás připravíme. Na požádání připravíme i vegetariánské menu. Prostory restaurace a uspořádání stolů upravíme a postaráme se, abyste se během Vašich akcí nemuseli o nic starat a mohli si tak užít nerušenou zábavu.


© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz