Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Liberecký > Doksy > Penzion Nový mlýn

Penzion Nový mlýn

Doksy


Penzion Nový mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:Penzion Nový Mlýn vzdálen 500m od Máchova jezera nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř i pěti lůžkových pokojích.

V penzionu se dále nachází prostorná jídelna, dvě klubovny s TV a satelitem, jeden velký sál pro konání různých zábavných a sportovních akcí a dále možnost využití stolního tenisu, elektrické šipky, půjčovna kol za poplatek. Přímo u penzionu se nachází parkoviště, které je pro osobní automobily zdarma.Penzion je vhodný pro pořádání firemních a školících akcí,různých sportovních akcí,škol v přírodě a školních výletů,rodinných dovolených.

Location:Máchovo jezero je největší plochou Máchova kraje s četnými písčitými plážemi. V okolí je možnost plavby po jezeře parníkem, nedaleko se nachází hrad Bezděz, Houska, hrad Kokořín, Skalní hrad Jestřebí, Sloup s pískovcovými útvary se zříceninou hradu, v obcích Zákupy a Zahrádky je možné navštívit renesanční zámky.

Území v okolí Máchova jezera je přímo předurčeno k vyjížďkám na kole. Jedná se o mírně kopcovitý terén s hlubokými lesy, protkanou celou sítí cest stezek a málo frekventovaných silniček.

Accommodation:ubytování ve dvou, tří, čtyř i pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Board:Také na Vás čeká denně otevřený bar a restaurace.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz