Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Liberecký > Harrachov > Pension Markéta

Pension Markéta

Harrachov


Pension Markéta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Pension Markéta se nachází v klidné lokalitě Harrachova části Klondajk s pěkným výhledem na Čertovu horu, sjezdovku i skokanské můstky. 

V penzionu se nachází 2-6ti lůžkové pokoje. Každý má vlastní WC, koupelnu, TV a Wi-Fi internet. Parkování je přímo u domu. Součástí je i bar, který nabízí příjemné posezení a alko a nealko nápoje.

Pension Markéta je ideální místo pro dovolenou či aktivní odpočinek, jak pro rodiny s dětmi, tak pro indivuduální cestování.

Location:

V blízkosti Markéty můžete navštívit spoustu atraktivních míst, jako jsou pivní lázně, místní pivovar se sklárnou, bobovou dráhu, bowling, dráhu pro čtyřkolky, lanovou opičí dráhu (lanový park), vertical park, místní koupaliště, tenisové kurty, minigolf, Mumlavský vodopád, spoustu cyklistických, turistických tras, trasy pro běžkaře, vyhlídky, možnosti houbaření, atd.

Accommodation:

Pension Markéta nabízí 11 pokojů s celkem 50 lůžky. Je vybaven 2 až 6 lůžkovými pokoji. Každý pokoj má vlastní WC, koupelnu, TV a Wi-Fi internet. V celém objektu je zdarma Wi-Fi připojení k internetu. Pension nabízí snídaně, příjemné posezení v baru a na zahrádce. U pensionu je venkovní bazén, sauna, trampolína, dětské hřiště, gril, půjčovna lyží, snowboardu a kol. Parkování je přímo u penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz