Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Chalupa Dana

Víchová nad Jizerou


Chalupa Dana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Velká luxusní chalupa Dana na slunném místě se zapuštěným bazénem na solární ohřev, saunou, venkovním grilem s posezením na polosamotě u lesa při okraji obce Horní Sytová v bezprostřední blízkosti Krkonoš. Chalupa je rozdělena na 3 apartmány s celkovou kapacitou 20 lůžek. V nadstandardním vybavení chalupy je sauna a posilovací stroj, dětská postýlka, pračka. Společenská místnost s kulečníkem (pool), stolním fotbálkem, elektronickými šipkami, CD přehrávačem, krbovými kamny s posezením, chladící vitrínou na nápoje.

U chalupy je částečně oplocený pozemek, venkovní zapuštěný bazén 3 x 7 x 1,5 m na solární ohřev, venkovní zastřešené posezení s krbem, zastřešená venkovní terasa s posezením, ohniště s posezením, zahradní nábytek, stolní tenis a houpačka.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

 

Location:

V létě ideální výchozí místo na pěší turistiku, cykloturistiku po Krkonoších a podkrkonoší. Krkonoše také nabízí spoustu adrenalinových aktivit, např. paragliding na Černé Hoře, lanový park nebo bobová dráha ve Špindlerově mlýně, terénní koloběžky v Rokytnici nebo sjezd Černé hory na koloběžce, Zoorbing ve Vrchlabí, vyjížďky na koních ve Vítkovicích nebo Roztokách u Jilemnice a mnoho dalšího. V Jilemnici je také krytý plavecký bazén, sportovní hala, tenisové kurty. Pro pěší turistiku a cykloturistiku je zde i mnoho zajímavých míst jako např. rozhledna na Žaly, rozhledna na Kozákově, Zlaté návrší na Horních Mísečkách, Labská bouda a pramen Labe, Rozhledna na Černé Hoře, Sněžka, nebo Božkovské jeskyně.

V zimě dostupná lyžařská střediska Vítkovice, Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Benecko, Mísečky a Rokytnice. Pro vyznavače bílé stopy je v okolí několik upravovaných běžeckých okruhů, přes které se dá napojit i na Krkonošskou magistrálu. I zima v Krkonoších nabízí adrenalinové vyžití, můžete zde zažít jízdu se psím spřežením, jízdu na sněžném skútru nebo jízdu rolbou.

 

Accommodation:

Chalupa Dana je rozdělena na 3 apartmány s celkovou kapacitou 20 lůžek ve dvou podlažích. Celý dům je zařízen stylovým masivním nábytkem. Každý apartmán má obývací pokoj se satelitní TV, kuchyň, 2 nebo 3 ložnice, sprchu a WC. 

Board:

Každý apartmán též disponuje vlastní kuchyní, kde každá je vybavena elektrickým sporákem, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz