Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Designer Loft at Stodolní street

Ostrava


Designer Loft at Stodolní street
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Apartmány se nacházejí na vyhlášené ulici Stodolní. Mají výhodnou polohu v centru Ostravy a nabízí ubytování s bezplatným WiFi. V současné době nabízí k pronájmu 4 apartmány, z nichž 2 se nachází v podkroví s krásným výhledem na centrum Ostravy. V apartmá č. 12 v podkroví máte k dispozici klavír, který dotváří již tak stylovou atmosféru. V ulici samotné a v jejím těsném okolí se nacházejí desítky barů, restaurací a klubů. 

Dům se nachází v centru Ostravy, pouhých 5 min chůze do historické části města, OC Nová Karolina, 2 min na vlak i autobus. V blízkosti se nachází velké množství divadel, kin a galerií.

Location:

Pěšky rovněž dojdete do Dolní oblasti Vítkovic, kde se nachází velký a malý svět techniky, multifunkční aula GONG, známá věž Bolt Tower. 

Accommodation:

Všechny pokoje jsou vybaveny posezením a TV s plochou obrazovkou. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a bezplatnými toaletními potřebami. Nechybí ani šatní skříně.

Board:

V okolí se nachází velké množství restaurací, kaváren a barů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz