Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Olomoucký > Hranice > Vila Tereza

Vila Tereza

Hranice


Vila Tereza
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

The Villa has 12 completely newly refurbished rooms with sanitary facilities and a fridge. It is a single room and eleven rooms double. In addition we also offer a fully furnished apartment with kitchen area.At the reception you can book accommodation and all the services. Other services such as hairdresser, solarium, mini golf and tennis offers other spa sanatorium. Cosy café is open daily. In the summer months, an outdoor terrace is available, where staff like creates a pleasant atmosphere.

Location:

V současnosti lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice svým personálním i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech. V lázních se nejedná o klasickou lázeňskou léčbu, kdy se klient pouze pasivně podrobuje tradičním procedurám, ale jde především o aktivní proces intervence do životního stylu člověka s kardiovaskulárními problémy, který na zlepšení svého zdravotního stavu spolupracuje

Atraktivní místa Zbrašovské aragonitové jeskyně

Jedinečný jeskynní systém evropského významu vzniklý současným působením atmosférických a teplých minerálních vod vystupujících z velkých hloubek ve vápencích. Unikátní výzdobou jeskyní je minerál aragonit připomínající koblihy.

Hranická propast, Závrt

Je nejhlubší českou, ale i středoevropskou propastí, jejiž suchá část do níž lze nahlédnout má hloubku 69,5 m. V zatopené části je nejnovějším měřením z roku 1995 potvrzena hloubka 205 m. Blízko propasti se nachází typický trychtýřovitý závrt.

Zřícenina hradu Svrčov

Hrad vznikl koncem 14. století, jeho zakladatelem byl pravděpodobně Hereč Svrč ze Zdounek, od jehož rodového jména je odvozen i název hradu. Svrčov měl sloužit k ochraně statků olomouckého biskupa. Rytíři ze Svrčova drželi hrad až do konce 15. století, kdy jej opustili a nechali zpustnout.

Valšovická jezírka

Nacházejí se v blízkosti obce Valšovice a jsou součástí Školního polesí SLŠ Hranice ve Valšovicích. Tvoří je soustava tří malých vodních nádrží na potoku Krkavec.

Accommodation:

Villa Teresa offers comfortable accommodation in the 12 newly reconstructed rooms, where guests can choose from 11 double rooms, 1 single room and 1 completely furnished apartment including a kitchenette. Barrier-free access is to a single room, which is placed on the ground floor.Rooms are equipped with a private bathroom with a shower and a TV with satellite channels.

Board:

On customer's request we can arrange breakfast. In the surrounding area there are restaurants.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz