Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Apartmány Navrátilova

Praha


Apartmány Navrátilova
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Apartmány Navrátilova se nacházejí v samém srdci Prahy, 600 metrů od Václavského náměstí a stanice metra Můstek, 10 minut chůze od Staroměstského náměstí a 15 minut chůze do Karlova mostu. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné Wi-Fi a přímo v budově je restaurace.

Prostorné a moderní apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout, Wi-Fi zdarma, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem a sprchou nebo vanou.

V Navrátilově ulici a okolí najdete spoustu restaurací, barů a kaváren.

Garáže jsou k dispozici v blízkosti za příplatek.

Location:

Apartmány jsou v těsné blízkosti Václavského náměstí, které je moderní tepnou Prahy s řadou zábavních a nákupních možností. Díky této jedinečné poloze jsou Vám všechny významné pamětihodnosti města z apartmánů přímo na dosah. Příjemnou procházkou můžete dojít na Staroměstské náměstí s oblíbeným orlojem, na Karlův most a odtud dále až na Pražský hrad

Accommodation:

Všechny apartmány jsou vkusně zařízené a vybavené kuchyní, sporákem, lednicí, mikrovlnkou, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, kabelovou TV, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu zdarma, žehličkou a žehlícím prknem. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Na pokoj lze na vyžádání zdarma zapůjčit dětskou postýlku.

Základní cena za apartmán je pro 2 osoby. Ve čtyřpokojovém apartmá se může ubytovat až 6 hostů, ve třípokojovém 5 hostů, ve dvoupokojovém 4 hosté a ve studiu 3 hosté. Každý host navíc zaplatí pouze 100 Kč/noc. 

Board:

Všechny apartmány mají kompletně vybavenou kuchyně nebo kuchyňský kout. V bezprostředním okolí je Vám pak k dispozici velké množství stylových restaurací, barů a kaváren. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz