Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Středočeský > Nučice > Apartmán U Mlýna

Apartmán U Mlýna

Nučice


Apartmán U Mlýna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Moderně zařízený apartmán nabízí ubytování pro 4-5 osob. Dům, ve kterém se apartmán nachází, patří do staré zástavby obce. Dříve tento dům sloužil jako hospodářské stavení patřící k bývalému parnímu mlýn. Samotný apartmán je v prvním nadzemním podlaží. V přízemí se nachází dobře zásobený obchod se smíšeným zbožím. Na místě bývalého parního mlýna je výborná, nově otevřená restaurace.

Aparmán obsahuje 2 ložnice. V jedné ložnici se nachází jedno dvoulůžko a ve druhé jsou dvě samostatné postele. Pro přespání je také možné využít rozkládací pohovku v obývacím pokoji. Obývací pokoj a kuchyň jsou propojeny. V apartmánu je jedna koupelna se sprchovým koutem a vanou. Kuchyň je plně vybavena k vaření. V obývacím pokoji je pohovka, konferenční stolek a satelitní TV. V koupelně je vana, sprchový kout a pračka. Zdarma je nabízeno bezdrátové připojení k internetu.

Naproti domu je výborná restaurace, ve které je možné po dohodě zajistit snídaně. Vaše auto si můžete zaparkovat na parkovišti před domem. Na dětském hřišti se nachází pískoviště, houpačky a skluzavka. Po dohodě je možné vypůjčení dětských odrážedel, postýlky, dětské jídelní židle, nočníku,..

Pravidelná autobusová linka vás za 20 minut doveze na stanici metra Zličín, autem se na Zličín dostanete za 10 minut. Metro vás pak během 20ti minut dopraví přímo do centra stověžaté Prahy. Praha nabízí nepřeberné množství kulturního i sportovního vyžití. Mimo Prahu je určitě krásný výlet na karštějnsko. V obci se nachází tenisové kurty, které je možné si pronajmout a frisbee golf, v sousední vesnici je největší golfové hřiště v Čechách. V okolních vesnicích jsou krásné nové hřiště pro děti. Bazény se nachází v Praze nebo Berouně. Venkovní koupaliště je v Hořovicích a Nenačovicích. Za 15 minut se dostanete na nejznámější čeký hrad Karlštejn. Velmi příjemné jsou i procházky, houbaření čí cyklistika v okolí brdských lesů či výhled na Malou a Velkou Ameriku, popř. výlet do Lidic nebo Koněpruských jeskyní.

Location:

Apartmán má velice dobrou dostupnost jak do Prahy (8km od stanice metra Zličín), tak i za krásami středních Čech. Praha nabízí nepřeberné množství kulturního i sportovního vyžití. Za pár minut se autem dostanete na nejznámější český hrad Karlštejn do Koněpruských jeskyní nebo shlédnout krásu lomů Amerika. Krásné procházky či cyklistické výlety nabízí také okolí brdských lesů. Známá česká obec Lidice je vzdálena 25km a hrad Křivoklát 40km. V sousední obci se nachází největší golfové hřiště v Čechách, přímo v obci jsou tenisové kurty a lesopark s frisbee golfem. V okolí je několik krásných cyklotras.

Accommodation:

We offer modern designed apartment with 2 bedrooms, kitchen with living room, bathroom with shower and bath. You can enjoy satellite TV and free Wi-Fi internet connection. Kitchen is fully equipped for cooking including oven, microwave oven, electric kettle, espresso machine, fridge, dishes and dishwasher. First bedroom has double bed and second bedroom has two separate beds. It is also possible to sleep on studio sofa in living room.
You can take advantage of restaurant with mediterranean cuisine, which is located just few steps away. There is also a food store just downstairs. You can park your car on parking in the courtyard. Children can play on the playground in front of the house.
Apartment is located in the centre of typical bohemian village close to Prague. There is a regular bus connection to Prague metro. It takes 20 minutes by bus to reach Prague metro or 10 minutes by car. Airport is 15 minutes away by car. Most popular czech medieval castle Karlstejn is reachable in just 15 minutes by car. Biggest czech golf course is just 5 minutes away.

Board:

V naší kuchyni není problém si uvařit, navíc se v přízemí domu nachází dobře zásobený obchod se širokou otevírací dobou. Přesto doporučujeme využít služeb naší výborné restaurace, která se nachází v areálu. Po dohodě s pronajímatelem je možné zařídit v restauraci snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz