Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Středočeský > Řevnice > Hotel Grand

Hotel Grand

Řevnice


Hotel Grand
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Hotel Grand se nachází 200 metrů od vlakového nádraží Řevnice, odkud se můžete dostat do centra Prahy do 25 minut. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Všechny pokoje v hotelu Grand mají vlastní příslušenství a v restauraci se zahradní terasou se podává výborná česká kuchyně za rozumné ceny.

Hotel Grand Řevnice nabízí ubytování v Českém Krasu, který je jednou z nejkrásnějších chráněných krajinných oblastí České republiky. Výhodou je poloha hotelu, nabízející snadnou dostupnost nejen na množství dobře známých památek, ale také do hlavního města Prahy, vzdáleného pouhých 20 minut.
Hotel též nabízí prostory, vhodné pro pořádání firemních školení a konferencí. Hotel je velmi vhodný pro pořádání oslav, večírků, rautů a svatebních hostin.

Klientům je k dispozici půjčovna kol, úschovna kol, uzamykatelné hotelové parkoviště s 30 místy i pro autobus ZDARMA, ohniště na zahradě hotelu.

Location:The Grand Hotel can be a starting point for hiking, train or car trips to the nearby castles of Karlštejn, Křivoklát Žebrák and Točník, as well as to the chateaux of Hořovice or Mníšek pod Brdy, the places of pilgrimage called Skalka or Svatý Ján pod Skalou, the Koněprusy Caves or the famous villages of Liteň or Tetín …
Accommodation:

The hotel offers accommodation in single and double rooms as well as rooms with three beds reaching the total capacity of 45 beds. All rooms are appointed with bath, toilette.

Board:The hotel offers the Czech traditional cuisine. Oriental and vegetarian cuisine. A restaurant for 35 persons and a non-smoker saloon for 25 persons adjacent to it, an outdoor terrace for 40 people. At the hotel disposal there is also a restaurant for 60 persons, where private events accompanied by live-music can take place, and a garden restaurant for up to 120 persons – dance floor - piglet and steak grilling in style.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz