Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Ústecký > Duchcov > Hotel Casanova

Hotel Casanova

Duchcov


Hotel Casanova
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:Hotel Casanova is situated in quiet surroundings near a park and just a few metres from the historical centre of Duchcov. The hotel has 30 rooms, a 70 bed capacity and full catering services. Guests have at their disposal a hotel bar, restaurant and a secure car park.
Location:Město Duchcov leží v půvabné krajině na úpatí Krušných hor. Najdete zde řadu cyklistických stezek a turistických tras. Příznivci zimních sportů si mohou zalyžovat v nedalekém středisku Bouřňák (8km) nebo Klínovec (20km). V dosahu jsou také termální aquacentrum v Teplicích a aquadrom v Mostě. V blízkosti hotelu leží rozsáhlé tenisové kurty, golfové hřiště a jízdárna.
Accommodation:Each room is equipped with an en suite bathroom, satelite TV, telephone and WIFI. The hotel also provides 2 double room size apartment suites. There is a lovely view from the many windows onto the Barbara Pond or St. Barbara’s chapel.
Board:Restaurace Casanova je otevřena jak hotelovým hostům, tak veřejnosti. Denně od 10-22 hodin si návštěvníci mohou vybrat z široké nabídky jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně. Poloviční i plnou penzi je možno po dohodě upravit podle specifických přání hostů. V prostorách restaurace lze pořádat svatební hostiny, nejrůznější oslavy a setkání.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz