Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links > Home > Czech Republic > Zlínský > Kroměříž > Hotel La Fresca

Hotel La Fresca

Kroměříž


Hotel La Fresca
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Hotel La Fresca se nachází přímo na Velkém náměstí a kromě výborné polohy se vyznačuje krásným architektonickým řešením. Hotel je po rekonstrukci a díky tomu nabízí původní interiéry a zároveň komfortní vybavení. Pokoje jsou vybaveny krásným nábytkem v secesním stylu, najdete v nich však veškeré moderní vybavení- například kabelovou TV se satelitem, minibar, trezor, nabízíme bezbariérový přístup. Prostorné postele jsou vybaveny ergonomickými matracemi. Hotel nabízí stravování v hotelové restauraci La Fresca, která je držitelem certifikátu Czech Specials. Hotel je velmi vhodný jak pro individuální hosty, tak pro firemní či společenské akce. Nabízíme také unikátní příležitost zařízení svatby podle Vašich představ.

Location:

Okolí hotelu La Fresca nabízí spoustu možností k relaxaci a příjemnému trávení volných chvil. V samotném centru Kroměříže se nachází mnoho historických památek, jejichž dominantou je Arcibiskupský zámek se zahradami, který je od roku 1998 zapsaný na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kroměříž nabízí také krásné přírodní podmínky pro procházky, či projížďky na řece Moravě. V Kroměříži jsou i výborné podmínky pro sportovce, v okolí hotelu se nachází okolo 300 kilometrů cyklo a in-line tras, navštívit můžete také vodní sportovní centrum na řrce Moravě.

Accommodation:

Nabízíme prostorné a komfortně vybavené pokoje od jednolůžkových až po apartmány. Čekají Vás pohodlné postele s kvalitními ergonomickými matracemi. V pokoji samozřejmě najdete koupelnu s WC, sprchou nebo vanou. K zařízení pokoje dále patří kabelová TV se satelitem, trezor, minibar a klimatizace.
Nabízíme bezbariérový přístup. Každý pokoj je unikátní svým vzhledem a navozuje příjemnou atmosféru slavné minulosti.

Board:

Personál restaurace pro Vás připravuje pokrmy v moderním zdravém stylu s důrazem na lehkost a kvalitu. Součástí restaurace jsou salonky se zázemím pro prezentaci Vašich společenských událostí a bar s otevřenou kuchyní. Restaurace La Fresca je držitelem certifikátu Czech Specials. Restaurace je otevřena od pondělí do pátku do 14:30. V sobotu a neděli je zavřená. Soukromé večírky i akce rádi zajistíme mimo otevírací dobu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz