Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Penzion Niké

Jedovnice


Penzion Niké
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Součástí penzionu je restaurace s nekuřáckou jídelnou, venkovní krb a gril, posezení u ohniště, hřiště na odbíjenou a petanque, dětské pískoviště, ruské kuželky a parkoviště. Penzion Niké je umístěn nad rybníkem Olšovec (plocha 42 hektarů), který je proslavený mezinárodními závody motorových člunů a tradičními podzimními výlovy. Kromě něj jsou tu i další rybníky, např. Budkovan, Vrbový a Dubový. Olšovec jako jediný nabízí možnost rekreačního koupání a sportovního rybolovu po zakoupení místní povolenky. Kromě toho si zde lze zapůjčit loďky nebo šlapadla. Odvážnější mohou vyzkoušet windsurfing.

Location:

Atraktivitu penzionu doplňují služby v rekreační oblasti, obci Jedovnice a okolí – krytý bazén a aquapark v Blansku (cca 15 km vzdálené, výborná dostupnost autobusem), sauna a fitcentrum, tenisové kurty, kuželna, půjčovny kol, lodí a šlapadel. Nedaleký Vyškov nabízí dinopark, či ZOO. Pro všechny milovníky cykloturistiky se tu nachází spousta příležitostí poznat krajinu z kola nebo  i na bruslích či pěšky.Terén tu není příliš kopcovitý, takže je vhodný i pro méně náročné sportovce. Kolo lze uschovat v penzionu. V okolí Jedovnic se nachází  spoustu dalších  aktivit, zábavy a možností využití volného času, jako je minigolf, lanový park, lezecká stěna,  či návštěva Skalního  Mlýna, Punkevní  jeskyně, Byčí Skála či  propast Mocacha. V blízkém okolí se  nachází Westernové městečko Boskovice, či výlety  na zámky, hrady či  na rozhlednu ve Veselicích nebo Máchův památník v Olomučanech. V okolí Moravského Krasu a  speciálně Jedovnic, které se nachází přimo v srdci Moravského Krasu, najdete nejen krásnou a čistou přírodu, ale  i nespočetně množství tipů na jedinečné výlety. Atraktivitu  umístění penzionu  dokresluje i  25 km vzdálené Brno.

Board:

   výběr jídla dle přání mimo jídelní lístek
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz