Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Penzion Martina

Lanškroun


Penzion Martina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Penzion Martina se nachází v měšťanském domě přímo v historickém centru města Lanškrouna.

Budova penzionu je součástí řady měšťanských domů na náměstí Jana Marka Marků, pojmenovaného po významném lanškrounském rodákovi. Přímo naproti penzionu je renesanční radnice, nedaleko je také lanškrounský zámek a muzeum. V penzionu Martina jsme pro Vás připravili příjemné ubytování s kvalitními službami. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Součástí penzionu je uzavřené a monitorované parkoviště.

Ubytovaným hostům poskytujeme servis praní a žehlení prádla s dodáním do 24 hodin nebo dle dohody.

V penzionu máme zařízenou dětskou hernu, kde vaše ratolesti mohou trávit volný čas. 

Samozřejmostí v našem penzionu je přístup na Wi-Fi zdarma.

Accommodation:

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem a WC dále obsahuje minibar, televizi, rádio s přehrávačem CD, přípojku na Internet, telefon a bezpečnostní trezor. Součástí jednoho z pokojů je balkon.

Dvoulůžkový pokoj

Rozměrný pokoj s výhledem na radnici k jehož vybavení patří manželské dvoulůžko, koupelna se sprchovým koutem a WC, televize se satelitem, minibar, rádio s přehrávačem CD, přípojka na Internet, telefon, bezpečnostní trezor. V tomto pokoji je možnost přistýlky. Vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou je společná pro pokoje č. 3 a 4.

Apartmán

Součástí rodinného apartmá jsou dva dvoulůžkové pokoje. Vybavením prvního pokoje je manželské dvoulůžko, balkon, televize, rádio s přehrávačem CD, přípojka na Internet, telefon. Ve druhém pokoji jsou lůžka oddělená. Příslušenstvím apartmá je předpokoj s pohovkou, bezpečnostním trezorem a počítačem, plně vybavená kuchyň s lednicí, sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Koupelna s vanou, dvěma umyvadly a WC.

Board:

Skupinky hostů mohou k večernímu posezení využít stylový sklípek. Jeho provoz je bez obsluhy, proto je možné zde konzumovat vlastní jídlo i nápoje. Na přání pro Vás rádi připravíme pohoštění.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz