Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Penzion U Ježů

Pasohlávky


Penzion U Ježů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Penzion U ježů nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích se společkou kuchyňkou a koueplnou. V suterénu se poté nachází jeden apartmán až pro 5 osob s vlastní kuchyní a koupelnou s WC. 

V suterénu se nachází společenská místnost s kuchyňkou, posezením a hrami.

Location:

Tato obec je proslulá především svou strategickou polohou, která návštěvníkům nabízí možnost užívat si různé druhy aktivit jako kousek od obce se nacházející se aqualand Moravia, vodní vlek v. n. Nové Mlýny, Mikulov, Pálavské vrchy a spousty dalších aktivit.

Accommodation:

Dvoulůžkový pokoj (A) s výhledem do dvora je ideální především pro páry. Nachází se v něm manželská postel, skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice.

Dvoulůžkový pokoj (B) s okny směrem do ulice se nachází dvě jednolůžkové postele. Dále také skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice. 

Čtyřlůžkový pokoj se nachází jedna manželská postel, jednolůžko a vysouvací přistýlka. Pro ubytované je k dispozici vlastní balkon. Samozřejmostí je také skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice.

Apartmán pro větší skupiny, kde se nachází dvě manželské postele a jednolůžko. Ubytovaní mohou využívat vlastní koupelnu, kuchyňku i balkon. Samozřejmostí je skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice. 

Board:

Nejbližší restaurace se nachází 600 m od penzionu. Penzion však nabízí společnou kuchyňku a apartmán pak disponuje vlastní vybavenou kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz